DZIKI Z NATURY- PROGRAM EDUKACYJNY , DO KTÓREGO ZGŁOSILIŚMY NASZE PRZEDSZKOLE
Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole bierze udział w programie edukacyjnym „Dziki z natury”.
Jego celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych poprzez poznawanie korzyści płynących z codziennego spożywania soków owocowo-warzywnych .
W trakcie zajęć dzieci:
uczą się, skąd pochodzą owoce i warzywa,
poznają ich wartości odżywcze ,
samodzielnie przygotowują pyszne, naturalne soki,
odkrywają, jak ważne jest zdrowe odżywianie każdego dnia .
To wspaniała okazja, by już od najmłodszych lat rozwijać dobre nawyki – w atmosferze zabawy, ciekawości i radości z odkrywania smaków natury


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!