Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego pt. ,,Pani Wiosna”.
Wyniki konkursu plastycznego pod hasłem: „Pani Wiosna” zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 7 w Zgierzu.
Konkurs skierowany był do dzieci i rodziców z wszystkich grup z naszego przedszkola (2 prace na grupę). Do konkursu zgłosiły się dzieci wraz z rodzicami z grupy: II, IV, V i VI. Powołana przez Organizatora konkursu komisja oceniła prace następująco:
I MIEJSCE Jakub Kuczerepa – 6 lat grupa VI
II MIEJSCE Lena Jędrzejczak – 6 lat grupa V
III MIEJSCE Mia Brudak – 3 lata grupa II
Wyróżnienia:
Jakub Gryka – 5 lat grupa V
Mikołaj Kuczerepa – 4 lata grupa II
Maja Markowska – 7 lat grupa VI
Milan Wojtiuk – 5 lat grupa IV
Kornelia Kołodziejczak – 5 lat grupa IV
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz rodzicom za wkład pracy włożony w przygotowanie dzieci. Życzymy dalszych sukcesów! Organizatorzy mgr Julita Nemec mgr Sandra Łęczewska.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!