Spotkanie czytelnicze w grupie V - wizyta Stasia W.
Dzisiaj odwiedził nas Staś brat Jasia, który w ramach projektu "Książka (dla) przedszkolaka" przeczytał dzieciom z naszej grupy bajkę. Dzieci wzięły też udział w zabawach ruchowych i kolorowały bohaterów z przeczytanej bajki. Dziękujemy Stasiowi za poświęcony czas dla naszych przedszkolaków!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!